پرده زبرا

پرده زبرا از زمانی که تولید و طراحی آن آغاز شد توانست پای خود را به صورت رقابت تنگاتنگ با پرده های سلطنتی در بازار پر فروش ها آغاز کند و به سمت و سوی حذف این مدل هایی که قرن هاست خودنمایی میکنند گام بردارد که تا به حال هم موفق بوده است چزاکه با حتی دسته از آنها در حال رشد است که به آن زبرای سلطنتی میگویند که به همین دلیل اگر بودجه کمی در نظر دارید میتوانید نوع ارزان آن را انتخاب کنید که این دسته در جای جای خانه شما قابل اجرا و نصب است و یک ویژگی نابی که دارد میتواند این باشد که همیشه مد است و هیچگاه از مد نخواهد افتاد به همین خاطر است که میتوانید برای یک عمر روی آن حساب کنید. پرده زبرا در تهران را عرضه میکنیم.

 

 

مدل های پرده زبرا بر اساس موارد زیر تقسیم بندی میشوند:

 

 • ساده بدون طرح و تک رنگ
 • عکس دار 
 • نمایندگی زبرا در تهران در یک قدمی
 • با طرح گل یا برگ
 • طراحی کودکانه یا بچگانه
 • چوبی های جذاب

 

بر اساس مواردی که در بالا شمرده شد میتوانید برای هر کاربردی از آنها استفاده کنید آنقدر کابرد این دسته زیاد است که حتی گزینه مناسبی برای اتاق ها و شرکت های اداری و کاری است و حتی محیط های آموزشی مثل دانشگاه، مدارس، مهدکودک ها بر اساس نیاز و میل و سلیقه شما قابل انجام است.

 

پرده زبرا:

برای پرده های زبرا با هزینه کم و دوخت اعلا و پارچه های درجه یک بدون درنگ با ما تماس بگیرید آماده به خدمت هستیم. فیلم پرده زبرا در یوتیوب

 

 

۱- تعریف و نحوه عملکرد:

 

برای تعریف آن میتوان گفت طراحی و تولید مدرنی است که برای تولید آن از پارچه ها و تورهایی که با هم تناسب دارند به طور همزمان استفاده میشود که یک در یک ردیف تور قرار میگیرید و در ردیف بعدی پارچه که به طور کاملا دقیق با هم تناسب رنگ دارند.

 

چشم نواز بودن :

 

بتواند به خوبی چشم را نوازش داده و حس خوبی را به بیننده منتقل کند و نوع پیشرفته کرکره های قدیمی است که باز و بسته شدن آن کاملا قابل تنظیم است.

 

تفاوت ظاهری با کرکره:

 

البته شایان به ذکر است که زیبایی زبراها چندین برابر کرکره هاست که از به هیچ وجه قابل مقایسه نیستند که شکل های متنوعی بر روی آن قابل پیاده سازی است. برای دانستن قیمت پرده زبرا در کرج از محتوای اختصاصی آن میتوانید بهره ببرید.

 

ارزانترین زبرا

 

۲- زیرشاخه ها:

 

 • شید
 • کرکره ( فلزی و چوبی )
 • دو مکانیزه
 • لوردراپه

لازم به ذکر است که کرکره فلری به دو بخش به ۶ میل و ۱۶ میل تقسیم میشود.

 

 

ارزان ترین پرده های زبرا در اختیار شماست:

 

برای شما مشتریان پرده فروشی نیکجو خبرهای خوبی داریم زیرا برایتان ارزان ترین زبرا در تهران را به ارمغان آورده ایم که هر مقدار هزینه که در ذهن دارید و نمیخواهید زیاد در خرج بیفتید و در عین حال ماندگاری برایتان مهم است.

 

۱- روی پیشنهاد ما فکر کنید :

 

نمیخواهید بلافاصله رنگ روی پارچه از بین نرود به شما پیشنهاد میشود از نمایندگی نیکجو خریداری کنید زیرا نمایندگی زبرا در کشور است که به شهرستان ها ارسال رایگان دارد و میتوانید محصول خود را به با کیفیت اعلا و تضمین رنگ و طرح با اطمینان خاطر بخرید.

 

۲- تفاوت با پرده آماده:

 

برای اینکه بدانید تفاوت این نوع با پرده آماده در کرج چیست و کدام بهتر است و برایتان کدام مورد موثر تر است باید به شما بگوییم که هیچیک نسبت به دیگری برتری ندارد و هر دو از پر فروش ترین ها و بهترین ها هستند و انتخاب آن کاملا به عهده شماست.

 

سودمندی را در نظر بگیرید:

 

باید ببینید بیشتر به کدام مورد علاقه دارید و برایتان کدام یک سودمند تر است به همین خاطر باید فقط و فقط دلخواه خود را در نظر بگیرید زیرا هر دوی اینها کاملا بدون نقص هستند و یکسان و برابرند.

 

۳- پرده رومن و شید:

 

پرده رومن و شید از جمله رقیب های مهم و پر طرفدار زبرا ها هستند که هر دوی آنها جذابیت خاص و منحصری دارد که میتواند رنگ و لعابی خاص به خانه تان بدهد که کاملا خیره کننده است که کافی است که در بازار های جهانی سرچ دهید و سری به سایت های خارجی بزنید نمونه های فوق العاده ای را میبینید که ما برای آماده کردن آنها هیچگونه محدودیتی نداریم.

 

 

خرید زبرا

 

قیمت زبرا

 

زبرا کودکانه

زبرا ارزان

زبرا گل دار

 

زبرا مدل جدید پرده های پذیرایی:

 

مهم ترین و اهمیت اساسی زبراها در پرده های پذیرایی است که در راستای مدل جدید پرده های پذیرایی در حال پیشرفت است که به خوبی تا به حال توانسته است در سالن های مجلل نیز جای خود را باز کند.

 

۱- ادغام پرده ها باهم :

 

حتی با میتوان آن را با دیگر پرده های سلطنتی ادغام کرد و جلوه ای وصف نشدنی ایجاد کرد که در خانه ای نمیتوان آن را پیدا کرد زیرا پیاده سازی آن وابسته به پرده فروشی است که توانایی دوخت آن را داشته باشد.

 

۲- توانایی دوخت:

 

توانایی دوخت هر مدلی که شما در هر خانه، یا صفحات اینترنتی دیده اید و توانسته است دل شما ببرد و شما را مجذوب خود کنند را به عهده ما بگذارید زیرا تولید تخصصی ترین ها با دوخت درجه یک ترین ها را به نحو احسن انجام میدهیم و اپشن های مختلفی را برای مشتریان خود در نظر داریم که بتوانید برای همه عمر با خیالی راحت روی شایستگی ما حساب کنید.

 

۳- ویژگی های دوخت خوب:

 

 • بدون زدگی
 • بدون ایراد و پارگی پارچه
 • تمیز و بدون دوخت
 • و…

 

 

زبرا جدید

زبرا چاپی

زبرا کرکره

 

زبرا سلطنتی

دوخت زبرا

 

زبرا اداری:

 

زبرای های اداری طراوت و حس شادی ویژه ای را به کارمندان میدهد به طوری که کارایی و بازدهی آنها چندین برابر میکند زیرا محیط های خشک اداری نیازمند دکوراسیونی است که بتواند به کارمندان و کسانی که مشغول کار هستند.

 

۱- بدون خستگی کار کنید :

 

بتوانند حس خوبی از محیط بگیرند و روز به روز به کار خود و محیطی که حدودا نیمی از شبانه روز خود را در آنجا میگذارنند علاقه مند تر شوند و با شوق کار خود را انجام دهند به همین دلیل است که زبرا های اداری به روی کار آمدند تا بتوانند این شرایط را فراهم کنند و همگان حتی ارباب رجوع ها را به برای ورود و ماندن در سالنهای اداری تشویق کند.

 

۲- ویژگی ها:

 

 • رنگ بندی مناسب برای محیط های کاری
 • طرح های ساده و تک رنگ و بدون زرق و برق
 • شیک و القای حس شادی
 • قیمت مناسب

 

زبرا تصویری

زبرا اداری

 

زبرا اتاق خواب:

 

برای اتاق خواب ها حساسیت های مختلفی وجود دارد زیرا با آرامش و خواب افراد تاثیر و رابطه مستقیم دارد به ویژه برای کودکان والدین وسواس بسیاری به خرج میدهند زیرا رنگ بندی هایی که در اتاق کودک خود به کار میرود در روحیه، رشد و شکوفایی خردسالان مرتبط است حتی این مسئله انقدر مهم است.

 

۱- روانشناسی رنگ را جدی بگیرید :

 

در روانشناسی شاخه ای وجود دارد به نام روانشناسی رنگ ها در همین باب باید اتاق استراحت فرزند شما که نیز مکانی برای درس خواندن و روزمرگی های آن میباشد باید به گونی ای طراحی شود که بتواند در جهت آرامش و پرورش آن موثر باشد.

 

۲- ارتباط پرده با اتاق خواب کودکان:

 

برای اینکه این ارتباط را بتوانیم به خوبی شرح دادیم باید گفت که مهم ترین رکن هر اتاق خوابی پرده آن است که تعیین میکند شما چه حال و هوایی را انتخاب کرده اید که از این حالات خارج نیست.

 

 • شاد و مفرح
 • ساده و یکنواخت
 • رسمی 
 • رنگ بندی تیره
 • رنگ بندی خنثی
 • رنگ بندری روشن

 

برای فرزندتان که سن کمی دارد بسته به نوع جنسیت ( دختر یا پسر ) توصیه میشود از طیفی استفاده کنید که شاد و مفرح است و باعث ایجاد شور و شوق در آنها شود که بهترین های آن در پرده زبرا وجود دارد حتی در زبرای چاپی میتوانید از شخصیت های کارتونی سفارش دهید که قهرمان های دنیای بچه ها هستند.

 

در پرده فروشی نیکجو انواع و اقسام این نوع زبرا وجود دارد که وابسته به علاقه شما و کودکتان میتوانید آن را سفارش دهید اگر در شهرستان هستید ارسال رایگان هدیه خواهید گرفت و پرده سرای ما هزینه آن را به عهده خواهد گرفت و اگر هم در کرج هستید با چک کارمندی خود میتوانید به صورت اقساطی از ما خرید بفرمایید.

 

استعلام قیمت شید های تصویری:

 

برای قیمت شید تصویری که میتوانید عکس قهرمان داستان و رویاپردازی های کودک خود را به روی آن ثبن کنید و از آن لذت ببرید میتوانید در همین ثانیه سفارش خود را ثبت نمایید و یا از طریق فرم اقدام به درج نام و شماره تلفن خود نمایید و از تخفیف بهره مند شوید.

 

 

زبرا کودکان

پرده زبرا کودکان

زبرا کرکره

زبرا دو مکانیزه

پرده زبرا کرکره ای

زبرا شید

زبرای کرکره چوبی

زبرا کرکره فلزی

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *