پرده آماده در کرج

 

به دلیل ارائه بهترین خدمات و رفاه متقاضیان پرده آماده در کرج در این شاخه از تجارت گسترده پرده فروشی بهترین هستیم زیرا دارای تعداد بیشماری از پرده های آماده میباشیم که در اندازه های مناسب و استاندارد هستند و از پارچه های پرده ترک در کرج دوخته شده و دارای زیباترین نقش و نگارهایی هستند که در هیچ بازار و تجارت اینترنتی مشابه آن را ندیده اید و از این نظر دکوراسیون شما را خاص و منحصر به فرد میکنیم.

این نوآوری برای تنوع و خارق العاده شدن پدید آمده اند که اولین ویژگی که دارند قابل نصب برای هر نقطه ای است که ست بینظیری را تدارک ببنید که این خصوصیات موجب شده است تا سیلی عظیمی از خاطر خواهان را پیدا کند و ما در این جایگاه کاری کرده ایم تا از خرید پرده آماده و چاپی رضایت داشته باشید.

 

پرده آماده :

از بهترین پرده آماده  در صفحه اینستاگرام ما وجود دارد که از طریق لینک بالای صفحه میتوانید به آن مراجعه کنید.

 

 

پرده آماده
اندازه ۱۵۰ عرض و ۳ متر قد
رنگبندی بینهایت
طرح بینهایت
قیمت مناسب و ارزان

پرده های آماده برای چه لوکشین هایی قابل نصب است؟

 

اینکه برای هر لوکیشنی چه نوع پرده ای مناسب است کاملا سلیقه ای و صد البته وابسته به طرز طراحی هر لوکیشن نسبت به میزان نوری که در طول روز به آن وارد میشود دارد و میتوانید از حریرهای دل انگیز و یا زبراهای رسمی یا حتی سلطنتی هایی که مقدار بسیار زیادی پارچه های پر زرق و برق در دوخت استفاده میشود پسند کنید.

 

۱- مهمترین تفاوت و کاربرد:

 

اصلی و اساسی ترین تفاوتی که میشود آن را کاربردی ترین و مهم ترین ویژگی در نظر گرفت در واقع قابل استفاده بود این پرده برای هر لوکیشینی است که از فکر شما خطور میکند. از دیرباز ها آرزوی هز بانویی این بود که بتواند به صورت یک دست و منظم سراسری با شکوه داشته باشد که بتواند به وسیله آن فخر بفروشد که خوشحالیم که هم اینک به رویا دست یافتید.

 

مزیت های رایج:

 

 • بدون نیاز به نصاب
 • شکوهی وصف نشدنی در طراحی
 • بازه انتخابی گسترده در سادگی و چاپی
 • سازش با همه نوع در و پنجره
 • قابل میکس شدن با دیگری

 

پرده آماده پانچی ارزان

مزیت های پرده آماده:

مزیت های پرده آماده را به خوبی دریافتیم که بورس ترین در حال حاضر است و خواص آن محدود به چند گزینه نیست که باید آن را داشته باشید تا به خوبی آن پی ببرید.

 

۲- دلیل بورس بودن:

 

نکته ای باعث شده در بورس قرار بگیره و تقاضای خود را به بیشترین حد خود برساند آماده بودن است و تنوعی که طراحان آن با نقش و نگارهای ویژه و جذابیت های ویژه ای که در آن به کار برده اند که شیفتگان بسیاری برای خود دست و پا کرده اند.

 

ریسک پذیری:

 

همیشه خوب نیست که پیرو خط گذشتگان و همیشه مد ها باشیم و گاهی خطر ریسک کردن مثل انتخاب بورس ترین ها و نوین ترین نتیجه خیلی بهتری به همراه خواهد داشت.

 

 

انواع رایج و موجود:

 • ساده ترین:

با ساده ترین ها که به پانچی ها شهره هستند فقط از یک طرح و رنگ میتوان نفع برد که از ترکیب چند رنگ هم میتوان جلوه را بیشتر کرد.

 

 • چاپ شده:

برای چاپ شده ها دسته بندی های زیادی وجود دارد که شامل مناظر، چهره، کارتونی و… میباشد.

 

پرده آماده در کرج

خرید اینترنتی پرده آماده:

با گوشی همراه و کامپیوتر ( لپ تاپ ) خود در خانه در کمتر از چند ثانیه خرید اینترنتی پرده آماده را انجام دهید.

نکات مهم در انتخاب، خرید و نصب که باید رعایت شود:

 

 1. سایز و اندازه همگی آنها یکی است و بنابر نیاز شما بدون حذف طرح فیت پنجره هایتان خواهد شد.
 2. نور و روشنایی دوستان باید از پرده‌های حریر و شیشه‌ای بهره ببرند و از مدل جدید پرده های پذیرایی استفاده کنید.
 3. تناسب رنگ و سبک حداقل یک عنصر تاثیرگزار جایگاه رفیعی دارد.
 4. پارچه و کرکره با هم همخوانی دارند.
 5. برای اتاق‌های خواب از پرده رومن و شید و تیره که باعث ایجاد خواب راحت شد میتواند گزینه خوبی باشد.
 6. بلندی پرده کاملا سلیقه ای است زیرا بعضی مماس با زمین و بعضی دنباله دار دوست دارند.
 7. چوب پرده ها را به سقف نردیک کنید.
 8. اگر پنجره ها تقارن ندارند از پرده ها برای پوشش عیب ها استفاده کنید.
 9. اگر وسائل کم و ارزان است اشکالی ندارد با چینش مناسب به خانه لاکچری تبدیل خواهید شد.
 10. خانه رو به سایه دارید پرده حریر و اگر رو به خورشید دارید پرده ضخیم بخرید.
 11. اگر جنس خوبی خریده باشید قابلیت سنگدوزی و ربان دوزی وجود خواهد داشت.
 12. در خانه تکانی یا نوسازی خانه آخرین مرحله نصب پرده هاست.
 13. از ست روتختی و روبالشی ها با پرده ها منظره زیبایی به وجود خواهد آمد.
 14. در هنگام سفارش مدت ماندگاری را بپرسید.
 15. نحوه اندازی گیری را یاد بگیرید.
 16. یا از متخصص فروشگاه بخواهید اندازه گیری را انجام دهد
 17. نصاب حرفه ای در فاکتور ثبت کنید.
 18. با اندازه اشتباه هزینه به باد خواهد رفت
 19. با نصب غلط نتیجه عکس حاصل خواهد شد.
 20. ماندگاری برایتان مهم باشد نه قیمت

 

برای دانستن قیمت پرده زبرا در کرج میتوانید از مطلبی که پیرامون آن برای کاربران گرامی تهیه شده است استفاده بفرمایید.

 

فروشگاه پرده آماده

فروشگاه پرده آماده:

فروشگاه پرده آماده ای هستیم که هر نقطه این حد و مرز کشور باشید برای شما ارسال داریم و نصاب کاملا خبره و چیره دست

 

پرده اتاق پذیرایی و نشیمن

 

اتاق پذیرایی، اتاق نشیمن و اتاق غذاخوری. در خانه‌های بزرگ هرکدام از این فضاها مشخصه خاص خودشان رادارند و فضایی مجزا. این وسط اهمیت پرده اتاق پذیرایی از همه‌جا بیشتر است؛ مهم‌ترین قسمت خانه که در دید قرار دارد و مورد قضاوت دیگران قرار می‌گیرد.

 

۱- پرده پذیرایی در خانه کوچک:

 

در خانه‌های کوچک هم که دیگر فرقی ندارد؛ پرده نشیمن، پذیرایی و. . . همه یکی است و بااهمیت. زیباترین مدل جدید پرده های پذیرایی را داریم.

 

۲- طراحی مناسب:

 

برای اینکه نمای خانه را با پرده‌ها زیباتر کنید، سوای جنس خاصی که برای پرده‌های پذیرایی در نظر گرفته می‌شود باید به طرح مناسبشان هم‌فکر کنید. در اتاق پذیرایی اغلب تلفیقی از سه یا چهار پرده را در قالب والان، دکور، پرده اصلی زمینه و پرده آستری آویزان می‌کنند که به لحاظ جنس و حتی ضخامت باهم متفاوت هستند.

 

۳- وابستگی به چیدمان دکوراسیون:

 

پارچه پرده‌ این محیط، معمولاً از میان رنگ‌های کرم، شیری، سفید، طلایی با بافت‌هایی ساده یا طرحدار انتخاب می‌شود. این بسته به نوع دکوراسیون کلاسیک، مدرن، معاصر و. . . دارد که شمارا به سمت چه طرح و حتی جنسی می‌کشد.

 

 • جلوه بیشتر:

 

اما نکته اینجاست که با چند ترفند ساده می‌توانید به پرده‌های خانه جلوه بیشتری بدهید. برای دوخت پرده پذیرایی در کرج و سایر نقاط کشور برای هر طرح و مدلی که دلخواه و موردپسند شماست هیچ محدودیتی نداریم.

 

 

نکات مهم در انتخاب، خرید و نصب پرده آماده

فروش پرده آماده:

در پرده سرای شیک یا همان نیکجو فروش پرده نیکجو فروش پرده آماده به صورت تخصصی انجام میشود

 

 

برای خرید پرده آماده در کرج به کجا مراجعه کنیم؟

 

از جمله پرده فروشی هایی که در زمینه فروش و عرضه پرده های آماده و چاپی بهترین است و در این سالها بهترین تبلیغی که داشته کیفیت و لبخند رضایت مشتری بوده است فروشگاه پرده در کرج است.

 

۱- اعتبار سراسری:

 

که نه تنها در کرج ار اعتبار ویژه در میان شهروندان و مشتریان برخوردار است بلکه در تمام نقاط کشور شهره و به نام است که هر شخص یا شرکتی که بهترین پرده را بدون کوچکترین ایرادی در سفارش، اندازه گیری، دوخت، نصب، طراحی و بهترین اجرا را بخواهد.

 

۲- زمان تحویل پرده انتخابی شما:

 

پرده فروشی نیکجو را به عنوان امین و حرفه ای بودن انتخاب میکند و بدون هیچ نگرانی و در کمترین زمان ممکن کار خود را تحویل میگرد. اگر در پی یافتن پرده آماده در کرج هستید که با نوع پرده ای که ارائه میکند شما را از سایرین متفاوت کند و زیبایی دکور شما را به رخ همگان بکشد آماده خدمات رسانی به شما هستیم فاصله ما با مشتریان فقط یک تماس تلفنی است.

 

۳- زمان تحویل پرده آماده:

 

دقیقا بعد از اتتخاب کالایی که پسند کرده اید را تمیز و بدون هیچ گونه کم و کاستی تحویل بگیرید و با خود به منزل ببرید.

 

پرده پانچی

پانچی:

پانچی ها نسل نوینی هستند که قابل میکس کردن هستند که در تصویر پیداست که سفید میان دو نارنجی به کمال خود نمایی میکند.

 

درباره این نوع محبوب بیشتر بدانید

 

در واقع پرده های آماده از پیش دوخته شده اند و به محض اینکه آن را از فروشگاه خریداری میکنید میتوانید آن را همراه خود به خانه آورده و به چوب پرده خود آویزان کرده و آن را بدون هیچ گونه تخصصی و یا آموزش خاصی نصب کنید.

 

۱- وجه تمایز:

 

این مزیت مهم آن است که آن را از سایر پرده ها متمایز میکند و دیگر نیازی نیست که ابتدا در و پنجره خود را اندازه گیری کرده در میان انبوهی از مدل ها سردرگم شده و برای تحویل آن صبر کنید و برای نصب آن نیاز به کمک متخصص داشته باشید.

 

۲- کیفیت پرده های دوخته شده:

 

در کمترین زمان هزینه صاحب زیباترین دکوراسیون خواهید شد. در رابطه با شست و شوی آن میتوان گفت که بستگی به جنس آن دارد که باید از نظر جنس دارای کیفیت مناسبی باشد که تغییر رنگ و شکل ندهد.

 

 • ماندگاری:

 

با خرید از فروشگاه پرده نیکجو با آرامش خاطر از کیفیت و ماندگاری خرید کنید. برای ما همین بس است که به پیج اینستاگرام ما مراجعه کنید و نظرات کاربران را بخوانید از قابلیت های ویژه ما آگاهی یابید.

 

 • مزیت خرید از پرده سرای ما:

 

اگر از پرده سرای ما خرید کنید در هر جای ایران عزیز باشید و حتی اگر از لحاظ مسافتی هرچه قدرهم با ما کیلومترها فاصله داشته باشید هزینه دوخت را رایگان برای شما انجام میدهیم و برای شما نصاب در محل درنظر داریم این مهمترین مزیتی است که برای خریداران اینترنتی خود در نظر داریم.

 

پرده آماده ارزان

پرده آماده ارزان:

اگر از ما خرید کرده باشید میدانید که تمامی محصولات ارزان و با قیمت منصفانه عرضه میشود و قیمت پرده آماده ارزان است

 

با خرید پرده آماده در کرج دکوراسیونی زیباتر داشته باشید:

 

این مدل پرده آماده ارتباط بسیار خوبی با چیدمان منزل و دکوراسیون های داخلی دارد و با مدل‌های متنوعی که دارد می‌تواند خود را با انواع سلیقه ها سازگار سازد و فضای زیبا و جذابی را برایتان ایجاد نماید. پس اگر نگران بر هم خوردن چیدمان و دکوراسیون منزل خود هستید، آسوده خاطر شوید و با خرید پرده آماده خانه تان را زیباتر کنید.

 

۱- نقش دکور پرده:

 

سال‌ها از آن زمان‌ها گذشته که پرده ها فقط برای پوشش و حجاب خانه مورد استفاده قرار می گرفتند. اما امروزه علاوه بر پوشش مناسب، پرده ها نقش اساسی را در طراحی دکوراسیون منزل ایفا می‌کنند و نمی‌توان اهمیت زیبایی و ظرافت آن‌ها را نادیده گرفت.

 

 • خریدی آیده آل:

 

بنابراین قبل از این که راهی بازار شوید باید بدانید که با تنوع و کیفیت های بسیار بالایی که دارد یک خرید ایده آل و دوست‌داشتنی برایتان محسوب می‌شود که انتخاب آن‌ها یک خرید رضایت‌بخش را تجربه خواهید کرد.

 

اندازه پرده آماده

نحوه اندازه گیری:

برای اندازه گیری باید خیلی دقت کرد زیرا بر اساس آن دوخته خواهد شد و اگر کوچک شود دیگر قابل درست کردن نیست و از ابتدا باید هزینه کنید.

 

 

۲- نقش ست و هارمونی وسائل منزل

 

خوب کاملا منطقی است که برای هر پوشش ظاهری ست و هارمونی رنگ کاملا ضروری است و به از اینکه به سمت و سوی هر نوع شلختگی و ناهمخوانی رنگ پرهیز کنید که از دلزدگی پرهیز شود.

 

شما به کدام یک از دسته پرده ها علاقه دارید؟

 

شما در این مقاله و سایر مقالاتی که برای شما تهیه کردیک با انواع دسته ها آشنا شدید که انتخاب برای شما آسان شود که برای سفارش کدام یک اقدام نمایید ولی مسئله ای که برای همه آنها یکسان است نوع پارچه ای است که در آن به کار میرود برای این امر باید از پرده فروشی در کرج که در همه جای کشور به امین شناخته میشود خرید نمایید که از خرید خود آرامش داشته باشید که دارای شرایط و شاخصه های زیر میباشد:

 

۱- کیفیت پارچه:

 

اگر از پرده های آماده مورد علاقه شماست باید به کیفیت پارچه آن به شدت مورد بررسی قرار گیرد زیرا این دسته پرده در تولیدی ها به صورت از پیش دوخته شده تولید شده  و دخالتی در انتخاب پاچه آن ندارید و نمیتوانید نوع دوخت آن را انتخاب نمایید و باید آن را به همان شکل قبول دارید و به پنجره های خود آویزان نمایید.

 

مدل جدید پرده آماده

مدل جدید پرده آماده:

دنیای وسیع و گسترده ای برای پرده های آماده است که مدل های آن به صورت مداوم به روز میشود و جای خود را در هر خانه ای باز میکند

 

۲- ثبات رنگ و تصویر:

 

این دسته بندی ها عکس محور هستند و طراحی و تکنولوژی طراحی آن به صورتی است که بر اساس عکس تهیه شده و به دست پرده سراهای مختلف میرسد که حتی از آنها به عنوان مدل جدید پرده های اتاق خواب یاد میشود.

 

 • دقت کافی:

 

باید در هنگام سفارش آن دقت نمایید که کاملا شخص فروشنده باید به شما اطمینان خاطر دهد که تثبیت رتگ و عکس آن کاملا تضمینی است که بعد از شست و شوی مداوم دچار رنگ پریدگی نشود.

 

۳- قیمت مکفی:

 

قیمت مکفی به معنی آن است که مرکزی که از آن خریداری میکنید محصول موردنظرتان را باید بر اساس قیمت های شرکتی آن را برای شما حساب کند و از شما هزینه اضافه تر گرفته نشود زیرا تمامی قیمت شرکتی است و هزینه ای نباید بیشتر به شما تحمیل شود و باید از فروشگاه منصف خریداری کنید که خود تولید کننده باشد.

 

پرده های های دلخواه خود را میتوانید در مطالب زیر دنبال کنید:

 

 

خرید اینترنتی پرده آماده

خرید اینترنتی پرده آماده:

اگر خرید اینترنتی پرده آماده را از ما طلب کنید برای شما ارسال رایگان انجام میدهیم که از در هزینه های شما صرفه جویی شود.

 

قیمت و  نقش و نگار آن چگونه است؟

 

از لحاظ قیمت که چون ما هزینه دوخت را از مشتری دریافت نمیکنیم از بسیاری از مراکز دیگر ارزان تر هستیم و تعرفه های ما زیر قیمت بازار است که حتی برای این دسته که حاضری هستند و قیمت ها بر اساس مصوبه های شرکتی تعیین میشود قیمتی کمتر از مصوبه ها برای شما به تثبیت رسانده ایم.

 

 • چرا ارزان هستیم؟

 

برای این ارزان سرای خود را راه انداخته ایم چون خود تولید کننده بدون کم و کاست به حساب میایم و تمامی مراحل ثبت سفارش تا سفارش و نصب بدون واسطه و توسط افراد خبره ما انجام میشود و این واسطه بودن ما دلیل حذف بسیاری از هزینه های اضافی است.

 

 • ارزانی و تاثیر آن بر کیفیت:

 

موضوع جا افتاده ای است که هیچ ارزانی بی حکمت نیست و ارزان بودن به معنی بی کیفیتی است که هیچگونه تضمینی در آن نیست ولی به شما قول میدهیم که تمامی کالاهای ما تضمینی است و با یک بار خرید برای همیشه از ما خرید خواهید کرد.

 

انواع و اقسام:

 

برای اینکه انواع و اقسام پرده های آماده را بهتر به شما معرفی کنیم هر کدام را به صورت مجزا و انحصاری توضیح خواهیم داد:

 

۱- گونی بافت:

 

نوع گونی بافت از نوعی پارچه ضخیم که به نوع گونی معروف است تشکیل میشود که بافت متفاوتی با دیگر پرده ها دارد که کاملا متراکم است که تراکم زیاد باعث میشود که از نفوذ هر گونه سرما و نور آزار دهنده ای به محیط داخلی جلوگیری میکند و بیشتر برای اتاق خواب ها استفاده میشود که رنگ های متنوعی دارد که میتوان آنهارا به صورت سایه روشن دوخت

 

انواع مدل دوخت گونی :

 

 • پانچی
 • بندکی
 • رومن

 

طرح بندی متنوع:

 

 • گلدار
 • موجی
 • مربعی مارپیچی
 • مربعی کوچک فانتری

 

پرده آماده گونی بافت

پرده آماده گونی بافت:

پرده آماده گونی بافت را میتوان با سایر پارچه های ادغام کرد که از ادغام آنها به نتیجه خاص و نابی خواهیم رسید.

 

 شکیل ترین ها با گونی بافت:

 

شاید به نظر برسد که اگر پرده های خود را به گونی بدوزید ظاهری زشت فضای شما را پر میکند ولی با این حال میتوان گفت که حتی اگر با یک گونی ساده هم این کار را انجام دهید.

 

خیاط ماهر:

 

اگر دوزنده شما حرفه ای باشد فضای داخلی شما به بهترین شکل ممکن آراسته و آرایش میشود چه برسد به پارچه های گونی که با بهترین و شکیل ترین بافت ها و رنگ های متنوع تولید میشود که اگر رنگ هایی که با هم قابلیت ست شدن دارند و در یک طیف رنگی هستند کنارهم دوخته شود به بهترین ظاهر ممکن خواهد رسید.

 

زینت بخشی:

 

امروزه باب شده است که بر روی گونی بافت ها کارهای زینتی انجام میشود که هر خانم با سلیقه و هنرمندی میتواند این کار را انجام دهد. که این کار از طریق صدف های دریایی، گل هایی که به طرز زیبایی خشک شده اند.

 

سنگ دوزی:

 

حتی سنگ هایی که زینتی که روی هر شی که به کار برده شود به جلوه بسیار زیبایی دارد و همچنین مهره هایی که رنگ های متنوع و زیبایی دارند که از ترکیب همه این ها باهم میتوانید با ذوق و سلیقه خاص خود هر طور که میل دارید پرده های خود را بیاراید. حتی ترکیبشان با پارچه های ساده حریر نتیجه خوبی را به همراه خواهد داشت.

 

۲- پرده های پانچی:

 

پانچ ها در دسته ارزان قیمت ها میتوان قرار داد که حتی بعضی هم به دلیل روح بخشی و زیبایی خاصی که دارد و هم قیمت مناسب آن از آن برای پذیرایی نیز استفاده میکنند و خانه را از رسمی بودن خارج کرده و به سمت و سوی مدرن میکشاند.

 

 • مجلل و سلطنتی پسند ها:

 

برای کسانی که خانه مجلل و سلطنتی را میپسندند گزینه اصلا مناسبی نیست ولی مزیتی که دارد میتوان همه پرده های خانه را با یک سبک، مدل، رنگ دوخت و حس راحتی خوبی به فضایی که در آن به کار میرود القا میکند.

 

 

پرده آماده گونی بافت

نتیجه ترکیب چند پارچه:

همانطور که در تصویر بالا مشاهده میکنید نتیجه ترکیب چند پارچه فوق العاده شده است و امکان بیشتر کردن تعداد و طیف رنگی هم وجود دارد.

 

از مزایای که دارد میتوان از این موارد یاد کرد:

 

برای اینکه به آسانی و سهولت پرده های خود را جا به جا کنید میتوانید از آنها استفاده کنید و اینکه با هر نوع پارچه ای میتوان آن را دوخت حتی با پارچه هایی که بسیار ارزان قیمت هستند و شیکی منحصر به فردی دارد. دوخت، نصب و جا به جا کردن آن به آسان ترین شیوه ممکن امکان پذیر است.

 

سخن اخر:

زیبایی در صورتی حاصل خواهد آمد که انتخاب درست و صحیح داشته باشید و بر مبنای آن گزینش درست و صحیح عنصر اصلی را به منزل خود دعوت کنید که این گزینه کاربردی میتواند پرده هایی باشد که از پیش آماده هستند و با حذف کلیشه ها وارد مدرنیته ها شده اند.

 

 

22 پاسخ
 1. هدی
  هدی گفته:

  با عرض سلام و خسته نباشید
  میخواستم بدونم مناسب ترین ابعاد برای پرده آماده، چه ابعادی هستند؟

  پاسخ
  • admin@nik
   admin@nik گفته:

   ابعاد : ۲۹۰×۱۴۰
   عرض استاندارد پرده آماده در تمام دنیا و در اکثر برند ها ۱۴۰ است ( بدون در نظر گرفتن چین) و دلیل آن تولید اکثریت پارچه با عرض ۱۵۰ می باشد.
   ارتفاع پرده آماده در کشورهای مختلف بنا بر ارتفاع استاندارد اکثریت سازه ها متفاوت است :
   به طور مثال ارتفاع این پرده ها در کشور انگلیس ۲۴۵ ودر اکثر کشورهای اروپایی ۲۶۰ است. با توجه به این که ارتفاع استاندارد اکثر سازه ها در ایران بین ۲۷۵ تا ۳۰۰ است ، برند لیندر فرانسه محصولات خود را به صورت اختصاصی برای بازار ایران با ابعاد ۲۹۰×۱۴۰ عرضه میکند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *