پرده زبرا آشپزخانه

پرده زبرا آشپزخانه برای هر خانه ای از واجبات است که با داشتن آن میتوانید تنظیم کنید که چه میزان نور و روشنایی وارد شود و با توجه به این که در  آشپزخانه پخت و پز انجام میشود و چربی و حتی دود گرفتگی ها و آلودگی های ناشی از پختن غذا ممکن است پرده ها را چرکی و سیاه کند و دادن مداوم پرده ها به اتوشویی و شستن مداومشان کاری پر زحمت است و البته هزینه هایی را تحمیل میکند که برای اینکه تمیزی را حفظ نمایید باید آن را پرداخت کنید که با پرده زبرا دیگر این مشکلات را نخواهید داشت زیرا به آسانی قابل تمیز کردن است و احتیاج دوره دیدن و آموزش دیدن نیست با یک پارچه تمیز و مقدار کمی مواد شوینده قابل انجام است و اصلا از آن دسته هایی نیست که برای پاکسازی به خشک شویی احتیاج باشد.

 

 

بنا بر این دلائل باید پرده زبرا آشپزخانه خرید نمود:

 

قلب هر خانه ای آشپزخانه است که بانوان و خانم هر خانه ای بخش عظیمی از ساعات روز خود را در آن سپری میکند که باید به طوری چیده شود و از وسائلی استفاده شود که احساس خوشایندی را به بانوی عزیز القا کند که در این زمان طولانی دچار خستگی یا افسردگی و دلزدگی نباشد که همانطور که گفته شد قلب هر خانه آشپرخانه و قلب آشپزخانه پرده های آن است که حتما توصیه میشود از زبرا بهره بگیرید بر اساس عوامل و فاکتور های زیر:

 

پرده زبرا آشپزخانه:

پرده زبرا آشپزخانه از حساسیت های ویژه ای برخوردار است که توصیه میشود از رنگ های روشن استفاده کنید که ما بهترین ها را در ادامه معرفی میکنیم.

 

 

۱- محیط تاریک یا روشن:

 

بسته به شخصیت هر فردی کاملا دل به خواهی است که دوست دارید محیطی که در آن هستید تاریک باشد و هاله نوری کم رنگ محیط اطرافتان را فرا بگیرد یا اینکه جز علاقه مندی های شماست در روشن ترین حالت ممکن باشید و هر جا که باشید نورانی ترین نقطه را انتخاب میکنید برا گذراندن زمان و با استراحت خود خوب پرده زبرا مناسب هر دوی شماست زیرا به گونی است که میتوانید تنظیم نور انجام دهید که پرده زبرا آشپزخانه نیز از این امکان برخوردار است.

 

۲-حفظ حریم شخصی:

 

اگر محل سکونت شما به گونه ای است که باید حریم شخصی خانواده شما در حفظ شود این پرده امکان را دارد که کاملا دید از بیرون را مسدود کرده و از هرگونه دسترسی اطراف به داخل جلوگیری کند حتی اگر هم ساعاتی را که میخواهید نور زیادی بتابد و اصطلاحا هوای خانه عوض شود که مستلزم باز شدن پنجره هاست میتوانید آن را جمع کنید.

 

قیمت پرده زبرا آشپزخانه

 

۳- تمیز کردن آسان:

 

برای تمیز کردن آن هیچ دشواری وجود ندارد و حتی نیازی نیست که به دنبال محلی باشید که با حفظ تار و پود رو رنگ پارچه ها بتواند از پرده شما محافظت کرده و با دستگاهای مخصوص آن را بشوید بلکه خودتان به آسانی و حتی کمتر از چند دقیقه میتوانید با یک اسفنج با پارچه ای که رنگ و پرز نمیدهد و موادی که مخصوص این کار است به راحت ترین روش آن را از هر گونه کثیفی و گرد و غبار تمیز کنید.

 

 

۴-جلوگیری از نفوذ اشعه آفتاب:

 

برای اینکه از اشعه آفتاب در روزهای داغ و گرم تابستان جلوگیری شود به خصوص در مناطق کویری و با آب و هوای گرم و خشک که تابش و اشعه نور خورشید کاملا آزار دهنده است بهترین سپر در برابر آن با دو لایه مقاوم میباشد.

 

 

۵- نحوه استفاده آسان:

 

برای نصب و استفاده هیچ پیچیدگی خاص و دشواری وجود ندارد که حتما لازم باشد از یک نفر کمک بخواهید که یک زنجیر دارند که میتوانید موقعیت آن را تعیین کرد حتی در مدل های بالاتر آن با ریموت  هایی که دارد میتوان آن را تحت کنترل خود در آورد.

 

 

 ۶- مقاومت بالا و تولیدی زبرا:

 

 

از دیگر ویژگی ها و خاصیت هایی که میتوان از آن یاد کرد مقاومت بالای آن است که اگر یک تولیدی زبرا خرید نمایید که با اعتبار که سابقه خدمت آن بیش از چندین سال است که در کشور زبانزد است و نام تجاری آن پرده فروشی نیکجو است که مقاوم ترین زبرا ها را تولید میکند که حتی بعد از گذشت چندین سال هم خبری از شل شدگی و رنگ رفتگی آن نخواهد بود.

 

 

 

۷-انواع مدل های قابل دوخت:

 

 • ساده
 • گل دار
 • طرح دار
 • سه بعدی
 • پلیسه
 • خردسال و نوجوان
 • و…

 

پرده زبرا چگونه میتواند به شما کمک کند؟

 

فاکتورهای مهمی که برای پرده زبرا گفته شد فقط و فقط گوشه ای از قابلیت های منحصر به فرد آن است که برایتان شرح داده شد تا بتواند به انتخاب هرچه بهتر شما کمک کند ولی در نهایت شما تصمیم گیرنده هستید که کدام میل و سلیقه شماست به همین جهت باید عرض کنیم که هیچ پارچه و نوع و مدلی در دنیا نیست که در پرده سرای ما تنوانید آن را بیابید با بهترین های های مد و طراحی و تولید با شما یکی هستیم. تعیین مناسب ترین قیمت پرده زبرا در کرج به عهده ماست.

 

آیا پرده های آماده و زبرا برای اتاق خواب مناسب است؟

 

بابت پرده آماده و پرده زبرا که هر دو بورس هستند و هر دو به یک اندازه مهم و مناسب هستند برای اتاق خواب هیچ مانعی جلوی راه ما نیست زیرا هر یک به صورت مجزا و کاملا تخصصی توسط ما به سرعت و قدرت در حال توزیع و ارسال است که گفتنی است که شهری وجود ندارد که در آن پرده نیکجو وجود نداشته باشد که حتی اگر نگران این هستید پرده آماده برای اندازه دیوار و پنچره شما بزرگ باشد بدون اینکه خدشه ای وارد به نقش و نگار آن وارد شود آن را برش میزنیم.

 

ارزانترین پرده زبرا آشپزخانه

پرده زبرا آشپزخانه

پرده زبرا آشپزخانه سه بعدی

پرده زبرا آشپزخانه ترک

 

تک مکانیزه و دو مکانیزه ها را با تعاریف زیر دریابید:

 

پرده های زبرا به دوسته تک مکانیزه و دو مکانیزه تقسیم میشود که دو مکانیزه ها به شب و روز هم معروف هستند که بر اساس تکنولوژی های حرکتی بین آنها فرق هست.

 

۱-تک مکانیزه:

 

برای اینکه مکانیزه را به خوبی بتوانیم تعریف کنیم باید بگوییم که بر اساس یک زنجیر تولید میشود که حرکت آن مبنی و وابسته به آن است که که با کشیدن زنجیر آن قابل جمع و باز شدن است که مانند یک قرقره است که به یک گیربوکس وصل شده است.

 

دارای دو نوع میباشد:

 

 • دستی ( با دخالت دست زنجیر آن قابل بالا و پایین کردن است )
 • ریموتی یا کنترلی ( با یک دکمه از راه دور قابل تنظیم کردن است )

 

۲- دو مکانیزه:

 

در این مدل از دو پرده که روی هم قرار گرفته اند استفاده میشود که میتوان آن را با دو طرح، رنگ و نقش و نگار متفاوت سفارش داد که توصیه میشود لایه زیرین را سفید ساده انتخاب کنید که در نهایت جلوه خوبی را به ارمغان خواهد آورد که به شب و روز شهره است.

 

پرده زبرا آشپزخانه ترکیه ای

زبرا پردهای مدرن آشپزخانه

قیمت پردهای فانتزی اشپزخانه زبرا

 

لایه رویی با پارچه های زیر تصویر خوبی را رقم خواهد زد:

 • کلاسیک
 • گلدار
 • فانتزی
 • مدرن
 • برای کودکان شخصیت های کارتونی و انیمشین ها

 

قالبیت استفاده در پرده پذیرایی مهم ترین قابلیت آن

 

مدل جدید پرده های پذیرایی بر اساس دسته بندی های مختلف در حال پیشرفت است که یکی از آنها پرده زبرا است که میتوان با پرده های پارچه ای و حتی سلطنتی های والان دارد آن را میکس کرد که باعث ایجاد جلوه ای وصف نشدنی خواهد شد که به افرادی که ریسک پذیر هستند حتما پیشنهاد خواهد شد که دیگر از سلطنتی هایی که از دیرباز روی بورس بوده اند دست بکشید و به تنوع روی بیاورید.

 

 

نتیجه گیری:

از این محتوا مطالبی را دستگیرمان شد که بتوانیم برای پرده زبرا آشپزخانه با چشمی باز و آگاهی کامل از قابلیت ها آن را گزینش کنیم که بهتر است قبل از خرید به آنها مسلط بوده و با دانش کافی دست به خرید بزنیم و همچنین دانستیم که کاریرد و قابلیت های آن چقدر وسیع و جامع است.

 

کرکره مدل پردهای جدید آشپزخانه زبرا

قیمت پردهای فانتزی اشپزخانه زبرا

زبرا پردهای مدرن آشپزخانه

شید مدل پردهای زبرا جدید آشپزخانه

مدل پردهای جدید آشپزخانه کرکره ای

مدل پردهای جدید آشپزخانه کرکره ای

 

 

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *