قیمت شید تصویری

قیمت مهم ترین بخش خرید و فروش هر نوع وسیله و ابزاری است که شید تصویری نیز از این قائده و قانون پیروی میکند که توانسته است جایگزین مناسبی برای پرده هایی باشد که از دیرباز تا کنون مد بوده اند ( قیمت شید تصویری ) و یا ( قیمت شید رول تصویری) از واژه هایی است که در دنیای مدرن جای خود را باز کرده اند و دنیای متفاوتی از پرده هایی دارند که هیچگاه از مد نخواهند افتاد مثل فروش مدل جدید پرده های پذیرایی سلطنتی که به حداقل رسیده است و با ورود شید ها جایگاهشون متزلزل شده و رقابت شدید و تنگاتنگی بین آنها صورت گرفته است و توانسته طرفداران بسیاری را به سمت خود جلب نماید و به اکثر خانه ها راه پیدا کرده است و انتخاب تصویر مناسب به عهده خود شما خواهد بود و تنوع بصری بسیاری در این نوع کار وجود دارد که بسیار چشم نوازی دارد که حتی به دلیل اینکه از پارچه کمی در دوخت استفاده میشود قیمت خیلی پایین تری نسبت به سایر رقبا دارد حتی در نوع ترک آن که در این مورد دلیل بر برتری آن میباشد که بسیار مناسب برای تمامی نقاط و لوکیشن هاست. بهترین مرکز فروش پرده ترک در کرج هستیم. شما به کدام از موارد زیر علاقه دارید؟

 

 

آیا قیمت شید تصویری نسبت به مزایای آن بسیار ارزان است.

 

از جمله مزیت هایی که پرده شید دارد این است که از اشراف دید همسایگان کاملا جلوگیری میکند و از با کمک آن خبری از نور آزار دهنده نخواهد بود و نقش آن از دو طرف آن قابل روئت خواهد بود و از ویژگی های شگفت انگیز آن خواهد بود و روزانه چندین هزار طرح به انبوهی از نقش های مختلفی وجود دارد که بر روی قیمت پرده شید تصویری اضافه میشود که بر روی هم نیز تاثیر گزاری مستقیم دارد و مکمل مناسبی برای پرده های آماده است که با افتخار بهترین مرکز فروش پرده های آماده در کرج هستیم اگر از جمله افرادی هستید که به این قسم پرده ها علاقه دارید با ما همراه باشید.

 

قیمت شید رول تصویری

قیمت شید رول تصویری:

قیمت شید رول تصویری بر اساس عوامل گوناگونی تعیین میشود که مهم ترین عامل آن نوع تصویر انتخابی است.

 

قیمت شید رول تصویری به چه عواملی بستگی دارد؟

 

دو رو یا یک رو بودن:

 

این موضوع کاملا بدیهی است که قیمت شید رول تصویری به یک رو یا دو رو بودن آن بستگی دارد و کاملا در انتخاب آزاد هستید که تصویر دلخواه شما فقط بر روی یک طرف و یا دو طرف آن چاپ شود که کاملا بر روی قیمت نهایی آن وابسته است که اگر نوع یک روی آن را انتخاب کنید تصویر فقط  از یک جهت قابل دید است ولی نوع دو رو آن از هر دو طرف پرده عکس را میتوانید مشاهده کنید.

 

چاپ تصویر دلخواه یا پیش فرض:

 

پرده تصویری هم به صورت شید رول و هم لوردراپه به صورت یک رو و دو رو با طرح ها و تصاویری بسیار متنوع برای هر نوع سلیقه و دکوراسیونی قابل چاپ و تولید می باشد. میتوانید در این مطلب آلبومی از فروشگاه پرده در کرج را که به تمامی شهرای ایران خدمت رسانی میکند را مشاهده کنید.

 

خرید اینترنتی شید تصویری

خرید اینترنتی شید تصویری:

خرید اینترنتی شید تصویری در هر جایی از ایران هستید را به راحتی در خانه و محل کار خود سفارش دهید

 

 

آیا درباره مشخصات فنی پرده های شید تصویری و انواع آن میدانید؟

 

این نوع پرده ها به صورت بالارو و در جنس های مختلف پارچه ای و سولیت، و در انواع  پرده های زبرای تصویری  ، روز و شب ، سلوئیت تصویری  و پرده شرشره (ریسه) تصویری  نیز قابل ارائه و تولید بوده و بنا به جنس در خواستی، محدودیت در عرض و ارتفاع دارند.

انواع ضد حریق پرده های شید برای استفاده در اماکن تجاری تولید و عرضه می شوند.

کلیه پرده های تصویری و شیدرول هم بصورت دستی و هم موتوریزه برقی و اتوماتیک در ابعاد مختلف با قدرت موتورهای مختلف، قابل تولید هستند.

دلایلی که ممکن است شمارا به دنیای شید های تصویری علاقه مند کند:

 

جالب است بدانید که شهرت و محبوبیت قابلیت شست  و شوی آسان آن است و امکان چاپ در ابعاد و سایز های مختلف وجود دارد و محدودیت سایز برای آن وجود ندارد و میتوانید انتخاب کنید که تصویر مورد نظر شما بر روی دو طرف و یا یک طرف (یک رو بودن یا دو رو بودن) پرده چاپ شود و از مهم ترین نکات مهم و قابل توجهی که وجود دارد تثبیت رنگ و ماندگاری فوق العاده آن است که هر چه قدر که درجه دما و میزان تابش نور خورشید زیاد شود باز هم اختلالی در تثبیت رنگ آن وجود نخواهد آمد و ارتفاع این نوع پرده ها دارای حد و مرز مشخصی نیست.

 

پرده تصویری شید رول

پرده تصویری شید رول:

در یک نگاه نمونه از بهترین پرده تصویری رول را در آرشیو نمونه کارهای فروشگاه نیکجو خواهید دید

زیبایی و درخشش وصف نشدنی با خاصیت تلالو نور

 

زمانی که از این نوع پرده استفاده میکنید شاهد خواهید بود که نوری که از پشت پنچره به پرده ها اثابت میکند منجر به رقصندگی نور و ایجاد سایه روشن بر روی نقاط و وسیله های گوناگون لوکیشن میشود و جلوه ای بسیار زیبایی برای شما به ارمغان خواهد آورد و قابلیت تنظیم نور وجود دارد به طوری که ایجاد سایه روشن از ویژگی های مهم آن میباشد. انواع پرده های شید تصویری شامل موارد زیر است:

 

 • شید تصویری دو رو و یک رو:

 

تصویر مورد نظری که شما برای پرده شید خود انتخاب کرده اید میتوانید به کارشناس پرده فروشی در کرج سفارش دهید که این تصویر بر روی دو طرف پرده چاپ شود که برای ویترین مغازه و فروشگاه های مختلف بسیار مناسب است که در مقابل آن نوع یک روی آن است که انتخاب هر کدام از آنها کاملا وابسته به سلیقه و کاربرد آن در مکان موردنظر شماست و دوخت و نصب آن آسان میباشد.

 

 • شید های تصویری ساده و تک رنگ:

 

شید های ساده و بدون نقش و نگار نیز در جایگاه بالایی از توجهات وجود دارد که افراد بسیاری را مثل پرده زبرا ها خاطر خواه خود کرده است که تعیین نوع آن کاملا وابستگی شدید نوع دکوری دارد که برای منزل خود در نظر گرفته اید و گفتنی است که پرده شید در ابتدا برای زیبایی و ایجاد جلوه بصری در هر حالتی طراحی و به مرحله تولید رسیده و در بازار رقابت و تجارت نامدار و شهره است از طرفی تجربه ثابت کرده است که قیمت پرده زبرا برای این دسته از افراد کاملا مهم و حیاتی است.

 

چرا خرید با اطمینان تخصص ماست؟

از مهم ترین تخصص هایی که ما آن را سرلوحه کسب و کار خود قرار داده ایم و بر پایه و اساس آن به شما خدمات خود را عرضه میکنیم خرید و سفارش شما با اطمینان خاطر است که با یک تماس تلفنی کاملا متوجه اساس کار ما و تفاوت آن با سایرین خواهید شد.  انواع پرده شید و تفاوت هر یک را در ادامه خواهید دانست:

۱- شید شب و روز:

به پرده های روز و شب معروف است و در هر ساعت از شبانه روز وابسته به تاریکی و روشنایی و میزان نور میتوانید آن را تنظیم کنید که چقدر نور وارد سالن کند و دو تا پارچه زیر و رو تشکیل شده است که هر شخضی بر اساس علائق و نورگیر بودن منزلش میتواند آن را انتخاب نماید.

۲- شید رول:

 

شید رول ها دقیقا همان نوعی است که شما میتوانید تصویر دلخواه خود را روی آن سفارش دهید حتی بسیاری از زوج های جوان تصاویری متنخب از عکس های مراسم خود را روی آن چاپ میکند و کاملا دل به خواهی است که نوع غیر چاپی آن از نقش و نگار های متوعی تشکیل شده است.

۳- قابلیت استفاده:

 

اگز پرده ای میخواهید که برای همه جای منزل یا محل کار خود قابل اجرا و استفاده باشد شید بهترین پیشنهاد برای شماست زیرا نوع آن کاملا کاربردی است و میتوانید در هر کجا از منزل که میخواهید آن را آویزان کنید و از آن لذت ببرید. حتی بسیاری از بانوان خوش سلیقه تمامی پرده های نقاط مختلف را با پرده شید با یک تصویر یا نقش و رنگ یکسان ست میکنند.

 

شید شب و روز

شید شب و روز:

با انتخاب و سفارش پرده شید شب و روز میزان نور و گرما را در خانه خود تنظیم نمایید

در مکان های زیر میتوانید از این پرده استفاده کنید:

 • سالن پذیرایی
 • اتاق خواب
 • آشپزخانه
 • و…

 

برای نصب پرده شید تصویری چه کارهایی لازم است؟

 

برای نصب پرده های شید باید از یک راهنما کمک بگیرید زیرا دارای فوت و فن های مخصوص خود است که باید به آن مسلط باشید و خدشه ای به تصویری که روی آن بر اساس علاقه شما چاپ شده است وارد نشود و دچار دلزدگی نشوید و با زیباترین شکل ممکن به طوری که به حداکثر ممکن جلوه خود را نمایان کند و زیبایی خود را به رخ همگان بکشد.

 

 • نصاب حرفه ای:

 

همانطور که گفته شد برای نصب پرده های مدنظر چون ظرافت خاصی دارد و اگر گوشه ای از تصویر کوچک ترین آسیبی ببیند دیگر برای شما لطفی ندارد باید از نصاب حرفه ای کمک بگیرید از امکانات منحصر به فردی که برای مشتریان خود تدارک دیده ایم این میتواند باشد اگر از ما به صورت اینترنتی خرید بفرمایید حتی در نقطه مرزی کشور باشید و از تمامی امکانات کشور دور باشید برای شما شخصی را اعزام میکنیم که در کار خود بهترین است و نصب پرده شما را به گونه ای انجام میدهد که هیچ نقصی در آن نیست.

 

پرده شید شب و روز

پرده شید شب و روز:

برای کسانی که میخواهند نور  خانه خود را تنظیم کنند و بر اساس زاویه نوری به مکان میتابد روشنی و تاریکی خود تعیین کنند پرده شید شب و روز میتوانند تهیه کنند.

 

 • امکانات رایگان:

برای اینکه بتوانیم شایان ترین خدمات برند خود را در تمامی مراکز، استان و شهرهایی و حتی روستاها و بخشداری های کوچک عرضه کنیم شمارا از امکانات رایگان ویژه ای که در هیچیک از رقیب هایی که داریم دیده نمیشود به عنوان قانون در اساس نامه های پرده سرا ثبت کرده ایم که به شما عزیران ثابت شود که بهترین هستیم و کم و کاستی در کار ما نیست. در ادامه به این خدمات رایگان اشاره میشود.

 • نقل و انتقال رایگان:

به شما قول میدهیم که برای تمامی نقل و انتقالات در مرکز تجاری ما رایگان است و حتی اگر شمال، جنوب، شرق، غرب باشد با سنگین ترین حجم پرده که میتواند پرده پذیرایی با متراژ بسیار زیادی از پارچه های کارشده هزینه انتقال رایگان برای شماست و این پرده کاملا با هزینه خود مرکز تا درب منزل یا اداره، هتل، ویلای شما ارسال میشود و در این مورد نیز کاملا متفاوت و دوستانه با قرارداد تنظیم میکنیم.

 • هزینه دوخت رایگان:

برای اینکه بتوانیم با مدیریت صحیح و حساب شده عمل کنیم که هزینه های سنگین و اضافی را مسدود کنیم که برای دوخت و دوز نیز از خریداران گرامی که خرید آنلاین خود را ثبت کنند هیچ هزینه ای بابت دوخت دریافت نمیشود و اگر پیش فاکتوری که برای شما صادر میشود را نظاره کنید خواهید دید که در فاکتور هزینه دوخت رایگان درج شده است تا خیالی آسوده در دنیای تنوع و پر زرق و برق کالای خود را انتخاب نمایید.

 

 

12 پاسخ
  • admin@nik
   admin@nik گفته:

   از پرده‌های شید تصویری میتوان علاوه بر کاربری اصلی پرده‌ ها در کنترل نور و حریم هر فضا بعنوان یک کالای تبلیغاتی نیز بهره جست. با توجه به امکان چاپ روی پرده شید توجهات به سمت استفاده تبلیغاتی از این اقلام جذب شده است. بعنوان مثال در یک فضای تجاری وجود پرده شید تصویری حامل یک پیام تبلیغاتی خلاقانه میتواند بعنوان یک جاذب قلمداد شود. در بسیاری از مواقع با ورود به فضایی مانند یک آژانس هواپیمایی متوجه تطبیق دکوراسیون با کابین داخلی یک هواپیما شده‌ایم در این مواقع یک پرده شید تصویری میتواند نقش به‌سزایی در تلقین ایجاد فضای کابین داخلی هواپیما را ایفا نماید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *